Przedsprzedaż Hortensji na wiosnę 2024 już ruszyła! 

Rośliny z przedsprzedaży realizujemy tylko jako osobne zamówienie. Jeśli chcesz zakupić/zarezerwować je w tej chwili to pamiętaj, aby zrobić to w osobnym zamówieniu - nie łączymy zamówień z przedsprzedaży z roślinami dostępnymi od ręki.

Wysyłka

Każda roślina ma przypisany termin wysyłki, w przypadku hortensji z przedsprzedaży jest to CZERWIEC/LIPIEC 2024 lub PO 15 MARCA. Poinformujemy Cię o dokładnej planowanej dacie wysyłki tydzień przed jej realizacją.

Oferta specjalna limitowana

Dla Hortensji z serii Magical® przygotowaliśmy specjalną, niższą cenę. Oferta -10% jest aktywna tylko do 19 marca do godziny 23.59. Aby skorzystać z promocji złóż zamówienie wcześniej. Hortensje z serii Forever&Ever® są wyłączone z oferty specjalnej. 

PRZEDSPRZEDAŻ HORTENSJI 2024

Hortensje 

W naszej ofercie posiadamy Hortensje bukietowe, ogrodowe, krzewiaste i na pniu. Jesteśmy jedynym producentem Hortensji Forever&Ever, które są bardzo cenną odmianą Hortensji. Posiadamy również Hortensje Magical, jedną z najdłużej kwitnących Hortensji ogrodowych, które posiadają intensywne barwy aż do późnej jesieni. 

 

Hortensje - najbardziej popularne odmiany

Naszym bestsellerem jest Hortensja drzewiasta Strong Annabelle o ogromnych kulistych kształtach. Hitem w sprzedaży w naszej ofercie jest również Hortensja pnąca mrozoodporna, jedna z nielicznych roślin, które kwitną w cieniu. Nasi Klienci zachwyceni byli również odmianami: Summer Love, Living Wim’s Red, Living Pink & Rose, Living Limelight, Little Lime, Living Touch of Pink, Living Little Passion, Pinky Promise, Confetti, Living Cotton Cream, Living Little Blossom, Magical Sweet Summer, Living Summer Snow i wiele innych wspaniałych Hortensji. 

 

Hortensje - przycinanie

Przycinanie hortensji nie jest konieczne, okazy rosnące w naturze kwitną mimo braku przycinania. Praktykujemy i zachęcamy jednak, aby pielęgnować swoje okazy w ogrodzie, aby uzyskać piękne i dorodne kwiaty w każdym sezonie lub aby zagęścić roślinę. Bez przycinania hortensje będą miały znacznie mniejsze kwiaty i będą rosły w mniej kontrolowany sposób. Przycinamy hortensje: aby utrzymać roślinę zdrową usuwamy najpierw martwe lub chore pędy, dzięki temu lepiej będą widoczne pędy, które należy przyciąć; aby poprawić kształt rośliny i wielkość kwiatów; aby zwiększyć ilość kwiatów, w niektórych przypadkach np. hortensji ogrodowych przycinanie ma na celu zmniejszenie ilości kwiatów, ale aby były większe i lepszej jakości. Aby dowiedzieć się więcej na temat kiedy przycinać hortensje odwiedź naszego bloga.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl