Przedsprzedaż
 

Informacja dotycząca realizacji zamówień przedsezonowych tzw. PRZEDSPRZEDAŻ

ROŚLINY Z ZAKŁADKI PRZEDSPRZEDAŻ 

mogą być rezerwowane TYLKO I WYŁĄCZNIE JAKO OSOBNE ZAMÓWIENIE

nie mogą się łączyć z ofertą wysyłaną i oznaczoną z dostawą 3 dni. 

Uprzejmie informujemy, że w sezonie Wiosna 2022 wszystkie zamówienia zawierające produkty oznaczone statusem PRZEDSPRZEDAŻ będą realizowane od CZERWCA 2022 r. według kolejności ich złożenia. 

Pragniemy także poinformować, że w opisie każdego produktu w naszym sklepie widnieje informacja o przybliżonym terminie wysyłki - w tym przypadku jest to CZERWIEC.

Jeśli jednak zależy Państwu na tym, aby inne, rośliny z naszej oferty zostały wysłane od razu, bardzo prosimy o złożenie na nie oddzielnego zamówienia, a w przypadku gdy zdążyli już Państwo złożyć zamówienie, ale chcą, by dostępny towar został wysłany od razu – prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Ważne! W każdym sezonie sprzedaży roślin może zdarzyć się, że wybiórcze odmiany z oferty z powodów niezależnych od naszej firmy nie dotrą do naszego magazynu. Sytuacja taka jest rzadkością i spowodowana jest zepsuciem/przemarznięciem materiału roślinnego jeszcze u producentów i dostawców. Jeśli zaistniała sytuacja będzie dotyczyła Państwa zamówienia - skontaktujemy się przed jego realizacją i poinformujemy o tym fakcie oraz zaproponujemy rozwiązanie takiego problemu tak, aby finalnie byli Państwo zadowoleni z zakupów w naszym sklepie.

Zespół sklepu hortensje.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl