O nas

Jesteśmy firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w produkcji i dystrybucji ogrodowych roślin ozdobnychdrzew i krzewów liściastych — w szczególności HORTENSJIiglastych, roślin okrywowych i bylin. W sezonie zimowym polecamy szeroki asortyment najwyższej jakości choinek świątecznych żywych, zarówno ciętych jak i w pojemniku. Nasza oferta obejmuje najwyższe dostępne w obrocie choinki: świerki zwyczajne i jodły kaukaskie.

Dysponujemy własnym materiałem szkółkarskim produkowanym w Gospodarstwie Szkółkarskim Dręszew. Nasza szkółka jest członkiem Związku Szkółkarzy Polskich, a przedstawiciel naszej firmy jest również w zarządzie tego Związku. Współpraca z nami to szybka i sprawna obsługa zamówieńgwarancja pełnego oznakowania roślin oraz atrakcyjne ceny. 

W naszej ofercie posiadamy Hortensje bukietowe, ogrodowe, krzewiaste i na pniu. Jesteśmy jedynym producentem Hortensji Forever&Ever, które są bardzo cenną odmianą Hortensji. Posiadamy również Hortensje Magical, jedną z najdłużej kwitnących Hortensji ogrodowych, które posiadają intensywne barwy aż do późnej jesieni. Naszym bestsellerem jest Hortensja drzewiasta Strong Annabelle o ogromnych kulistych kształtach. Hitem w sprzedaży w naszej ofercie jest również Hortensja pnąca mrozoodporna, jedna z nielicznych roślin, które kwitną w cieniu. Nasi Klienci zachwyceni byli również odmianami: Summer Love, Living Wim’s Red, Living Pink & Rose, Living Limelight, Little Lime, Living Touch of Pink, Living Little Passion, Pinky Promise, Confetti, Living Cotton Cream, Living Little Blossom, Magical Sweet Summer, Living Summer Snow i wiele innych wspaniałych Hortensji. 

Sprzedaż wysyłkowa:

hortensje.pl

Telefon: 728 387 643

email: kontakt@hortensje.pl
 
Sprzedaż stacjonarna - nasze Centra Ogrodnicze:

- RADZYMIN Emilianów 31, 05-250 tel: 22 786 68 31

- WARSZAWA Zygmunta Vogla 44, 02-990 tel: 22 885 85 67

- NADARZYN Stara Wieś ul. Grodziska 2, 05-830 tel: 22 729 81 88

 
SPRZEDAŻ HURTOWA:

https://sklep.hortensje.pl/strona/sprzedaz-hurtowa

tel. +48 512 273 858

tel. +48 22 786 68 31 wew. 26

email: duet@duetsj.com.pl


Jesteśmy legalnym producentem licencyjnych hortensji ogrodowych z serii:

Magical ® 

 

 

Forever&Ever ®

 

 

Living Creations ®

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl