Gospodarstwo Szkółkarskie 'Dręszew'
Jesteśmy firmą rodzinną dwupokoleniową. Założycielami i pomysłodawczyniami są Renata i Leszek Pełka. Dwadzieścia pięć lat temu ich pasja do roślin doprowadziła do ich produkcji na dużą skalę.

W 1994 roku powstało  pierwsze centrum ogrodnicze w Emilianowie koło Radzymina. Bardzo szybko została podjęta decyzja o produkcji roślin. W 2000 roku na terenie 11ha powstało Gospodarstwo Szkółkarskie 'Dręszew'. Od tego czasu Szkółka stale się rozwija, wprowadzane są nowe odmiany. Od wielu lat eksportujemy nasze rośliny i zaopatrujemy wiele centrów ogrodniczych.

Jesteśmy producentem drzew i krzewów liściastych, iglastych, roślin okrywowych i bylin. Szczególną uwagę przywiązujemy do produkcji hortensji ogrodowych, bukietowych, drzewiastych oraz pnących. Jako pierwsi w Polsce zostaliśmy producentem licencjonowanych odmian takich jak Forever&Ever® czy Magical®. 

Współpracujemy z biurami architektury krajobrazu, dostarczamy rośliny do dużych obsadzeń miejskich czy osiedli, ale też do prywatnych ogrodów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy wysoką jakość roślin oraz usług. 

W 2020 roku idąc z duchem czasu powstał nasz sklep internetowy hortensje.pl, w którym właśnie się Państwo znajdujecie. Naszym celem jest zapewnić Państwu wysokiej jakości rośliny, które będą cieszyły przez wiele lat.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.
Sprzedaż hurtową kierujemy zarówno do dużych firm (sieci Centrów Handlowych, największych placówek ogrodniczych) jak i mniejszych (małych sklepów ogrodniczych, kwiaciarni i prywatnych odbiorców do aranżacji własnych ogrodów). Współpracujemy także z architektami krajobrazów.

Ze swojej strony zapewniamy:

  • Atrakcyjne ceny za wysokiej jakości asortyment roślinny;

  • Sprawną i profesjonalną logistykę;

  • Transport do miejsca przeznaczenia;

  • Dostawy również na wózkach CC, w zależności od ustaleń;

  • Szybką realizację zamówień;

  • Pełne oznakowanie roślin (również kodami EAN);

  • Terminy płatności: w zależności od przyjętych uzgodnień.

W sprawie zakupów hurtowych zapraszamy do kontaktu:

mail: duet@duetsj.com.pl

tel.:+48 660 060 505

Zapraszamy również do odwiedzin w naszym Gospodarstwie Szkółkarskim 'Dręszew'. Wiosną 2023 planujemy otwarcie Centrum Ogrodniczego co umożliwi również zakupy detaliczne na miejscu.


 

      

 


OFERTA JESIENNA 2021

OFERTA CHOINKI 2021

OFERTA WIOSENNA 2021

  

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl