Thuje - oferta limitowana - pakiety

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę z okazji sezonu wiosna 2023. Wiosna jest świetnym momentem, aby pomyśleć o wykonaniu większych prac w ogródkach i wokół firm. Ważnym elementem każdego ogrodu są żywopłoty oraz obsadzenia wzdłuż ogrodzeń, aby zapewnić sobie dużo zieleni oraz prywatność.

Ilości i wymiary

Oferta Thuji została przygotowana w formie pakietów już od 10 do aż 1000 szt. Dostępne są dwie odmiany ‘Smaragd’ oraz ‘Brabant’ w rozmiarach od 60 cm do aż 250-300 cm wysokości i są z gołą bryłą (bez plastikowego pojemnika). Aby wybrać interesujący Państwa pakiet należy wybrać: 1. odmianę z listy poniżej 2. w produkcie wybrać wysokość rośliny oraz ilość.

Cena

Rośliny dostępne w pakietach mają specjalną, niską cenę, niezależnie czy zamawiają Państwo produkty dla firmy czy dla osoby prywatnej. Cena za sztukę zmienia się w zależności od wielkości zamawianego pakietu. Ceny zmieniają się: powyżej 30 szt. oraz powyżej 100 szt. Oczywiście istnieje możliwość zamówienia niestandardowej ilości roślin z oferty, w tym celu prosimy o kontakt pod mailem: kontakt@hortensje.pl lub pod numerem telefonu: 728 387 643

Wysyłka

Możliwy jest odbiór osobisty roślin w Gospodarstwie Szkółkarskim pod Warszawą (Dręszew koło Dąbrówki lub wysyłka towaru. Wycenę wysyłki przygotujemy dla Państwa indywidulanie po złożeniu zamówienia. Wszystkie zamówienia będą realizowane najwcześniej 15 marca. Jeśli wolą Państwo wysyłkę w późniejszym terminie prosimy o informację w komentarzu do zamówienia.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl